x

Karrier
Legyél te is egy kiváló csapat tagja!

Érdekel a sütőipar? Szakmádba vág a profilunk? Jelentkezz elérhető állásainkra, és legyél te is egy kiváló csapat tagja!

Pék állásajánlat

Feltéve: 2018-02-06 09:01:53

Budakalászi üzemünkbe keresünk teljes munkaidőbe (nappali műszakba) szakképzett Pék kollégákat. Vidéken élő jelentkezőinknek szállást is tudunk biztosítani!

Elvárásaink:

  • Precíz munkavégzés
  • Nagyfokú teherbírás
  • Jó munkamorál
  • Finompékáru készítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Rendezett munkakörülmények
  • Kiemelt bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség

Egyéb juttatások:

  • étkezési jegy
  • cafeteria

Munkavégzés helye: 2011 Budakalász, Óbuda utca

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy kérjük, keressen minket a +3630/288-1999-es telefonszámon! Pályakezdők jelentkezéseit is várjuk!

Csatlakozzon a Príma Pék csapatához!

Cukrász állásajánlat

Feltéve: 2018-02-07 12:00:31

A Príma Pék Kft. Cukrász (nappali) munkakörbe keres megbízható, munkájára igényes szakembereket, azonnali kezdéssel budakalászi üzemünkbe.

A munkakör fő feladatai:

- A cukrász termelőben a napi áruk előállítása megadott receptúra alapján

- A kollégák munkájának segítése részfeladatok elvégzésében a munkaterület tisztán tartása

- Rendezett munkakörnyezet
- Fiatalos csapat
- Béren kívüli juttatások

- étkezési jegy

- cafeteria

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy kérjük, keressen minket a +3630/288-1999-es telefonszámon!